IsoFue - GymBeam | GymBeam.rs Skip to main content
BESPLATAN POKLON IZNENAĐENJA U VREDNOSTI OD 1200 RSD ZA PORUDŽBINE IZNAD 5900 RSD

IsoFue je premium proteinski izolat surutke sa do 83% proteina koji takođe sadrži kalcijum i obogaćen je DigeZyme® kompleksom digestivnih enzima i vitaminom D. Osnova proteinskog praha je jedinstveni izolat surutke Volactive® obrađen nežnom metodom ultrafiltracije. Zahvaljujući tome, ima nizak sadržaj masti i šećera. 

11 690,00 RSD≈(99.47 €)5 845,00 RSD/kg≈(49.73 €)
Dostava: od 655,00 RSD≈(5.57 €)
Besplatna dostava
Opis

IsoFue premium izolat surutke sa niskim sadržajem masti i šećera, brzom apsorpcijom, vitaminom D i DigeZyme® digestivnim enzimima

IsoFue sadrži jedan od najčistijih i najlakše apsorbovanih proteina u obliku izolata proteina surutke, sa do 83% visokokvalitetnog proteina. Osnova proteina je jedinstveni Volactive® izolat proteina surutke, obrađen nežnom ultrafiltracijom. Zahvaljujući primenjenoj tehnologiji filtracije, Volactive® ima nizak sadržaj masti i šećera. Pored toga, izvor je kalcijuma, vitamina D i sadrži kompleks digestivnih enzima DigeZyme, uključujući laktazu.

 

Ovaj premium izolat proteina surutke odlikuje se izuzetno visokim stepenom filtracije. U poređenju sa koncentratom surutke, on je obično čistiji i koncentrovaniji izvor proteina, što doprinosi rastu i održavanju mišićne mase, što posebno cene sportisti snage na dijeti za definiciju. Pored toga, doprinosi održavanju normalnih kostiju i funkcije mišića zahvaljujući pomenutim vitaminu D i kalcijumu. Sam vitamin D takođe podržava funkciju imunog sistema.

 

Zbog svojih svojstava, IsoFue je idealan za nadoknadu proteina pre ili posle treninga. Međutim, protein se može konzumirati u bilo koje doba dana u ukusnom napitku sa vodom ili mlekom. Takođe je odličan za obogaćivanje fitnes poslastica, doručkova sa žitaricama ili smutija visokokvalitetnim proteinom. Ukratko, IsoFue je savršen za svakoga ko traži visokokvalitetan i čist izvor proteina bez dodatnih kalorija.

 

IsoFue i njegove prednosti

  • premium protein surutke
  • osnova proteina je jedinstveni izolat surutke Volactive®
  • proizveden ultrafiltracijom
  • sadrži do 83% proteina
  • nizak sadržaj laktoze
  • obogaćen kompleksom digestivnih enzima DigeZyme® i vitaminom D
  • jedan od proteina sa brzom apsorpcijom
  • sadrži maksimalno 105 kcal po porciji
  • zahvaljujući proteinima doprinosi rastu i održavanju mišićne mase
  • dodatno, proteini podržavaju održavanje zdravih kostiju
  • zahvaljujući vitaminu D i kalcijumu doprinosi normalnoj funkciji mišića
  • zahvaljujući vitaminu D takođe podržava funkciju imunog sistema
  • obezbeđuje brz unos proteina u organizam
  • pogodan za širok spektar sportista

 

Profil aminokiselina

Profil aminokiselina na 100 g
Asparaginska kiselina + Asparagin 9.7 g
Glutaminska kiselina + Glutamin 14.9 g
Alanin 4.4 g
Arginin 1.4 g
Cistein 1.9 g
Glicin 1.4 g
Histidin 1.3 g
Izoleucin 4.5 g
Leucin 8.0 g
Lizin 8.1 g
Metionin 1.9 g
Fenilalanin 2.3 g
Prolin 5.3 g
Serin 4.4 g
Treonin 5.8 g
Tirozin 2.1 g
Triptofan 1.5 g
Valin 3.9 g

Upozorenje

Dodatak ishrani. Sadrži zaslađivač. Preporučena dnevna doza ne sme se prekoračiti. Ovaj proizvod nije zamena za uravnoteženu i raznovrsnu ishranu. Nije za decu. Konsultujte se sa lekarom pre upotrebe ako ste trudni ili dojite. Čuvati van domašaja dece. Čuvati na suvom, zaštićeno od direktne sunčeve svetlosti, na sobnoj temperaturi.

Alergeni: Za alergene pogledati sastojke označene podebljano.


Jeste li probali IsoFue - GymBeam? Podelite svoje iskustvo sa nama i našom zajednicom i napišite recenziju za IsoFue - GymBeam.

Ako imate pitanja o ovom proizvodu, pitajte ovde.

Otkrijte ostale proizvode s najvećim brojem recenzija kupaca u kategoriji najbolje iz kategorije Surutka u prahu. Ne propustite najbolje ocenjene proizvode iz kategorije najbolje iz kategorije Izolat protein ili iz kategorije najbolje iz kategorije Proteini.

Sastav i doziranje

Sastav

Izolat proteina surutke Volactive® 93 %, aroma, kalcijum laktat, zaslađivač (sukraloza), boja (kurkumin), digestivni enzimi DigeZyme® (alfa-amilaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), LactoSpore® (Bacillus coagulans), vitamin D (holekalciferol).

Doziranje

Pomešati 1 mericu (30 g) sa 200–300 ml vode. Uzimati 1–2 puta dnevno.
Nutritivne vrednosti
Energetska vrednost1485 kJ / 350 kcal
Masti0.5 g
- od kojih zasićene masne kiseline0.3 g
Ugljeni hidrati0.5 g
- od kojih šećeri0.5 g
Proteini83 g
Sol0.36 g
Vitamin D8.37 μg
Kalcijum400 mg
DigeZyme®267 mg
Lactospore® (Bacillus coagulans)2.34 CFU

*Referentna vrednost unosa za prosečnu odraslu osobu (8400 kJ/ 2000 kcal).

Profil aminokiselina
Asparaginska kiselina+asparagin9.7 g
Glutaminska kiselina+glutamin14.9 g
Alanin4.4 g
Arginin1.4 g
Cistein1.9 g
Glicin1.4 g
Histidin1.3 g
Izoleucin4.5 g
Leucin8 g
Lizin8.1 g
Metionin1.9 g
Fenilalanin2.3 g
Prolin5.3 g
Serine4.4 g
Treonin5.8 g
Tirozin2.1 g
Triptofan1.5 g
Valin3.9 g

Patentirane tehnologije

DigeZyme®
LactoSpore®

Upozorenje

Dodatak ishrani. Sadrži zaslađivač. Preporučena dnevna doza ne sme se prekoračiti. Ovaj proizvod nije zamena za uravnoteženu i raznovrsnu ishranu. Nije za decu. Konsultujte se sa lekarom pre upotrebe ako ste trudni ili dojite. Čuvati van domašaja dece. Čuvati na suvom, zaštićeno od direktne sunčeve svetlosti, na sobnoj temperaturi. Alergeni: Za alergene pogledati sastojke označene podebljano.

Proizvod sadrži: млеко.

Više informacija

Opis proizvoda

Главна категорија :
Proizvođač:
Vrsta proizvoda::
dodatak ishrani
Oblik:
u prahu
Mešavina:
mešavina
Ukus:
ванила
Veličina doze:
30 g
Izvor proteina:
surutka
Metoda obrade proteina:
izolat
Nije pogodno za decu, trudnice i dojilje.:
Да
Proizvod nije namenjen deci. Trudnice i dojilje treba da se konsultuju sa lekarom o uzimanju proizvoda.:
Да
Laboratorijski testirano:
Да
Pogodno za kombinovanje sa:
fiber, Kreatin, Omega-3
Sadrži stimulanse:
Не
Šećera po dozi (g):
0.500000
Proteina po dozi (g):
24.9
Standardizovani ekstrakt:
Да
Poreklo aktivne materije:
combination
Vrsta laboratorijskog ispitivanja:
Mikrobiologija, Teški metali
Nezavisno ispitano (od strane trećih lica):
Да
Zemlja testiranja:
Germany
Uslovi skladištenja:
Чувати на сувом месту, заштићено од директне сунчеве светлости, на собној температури.
Primarni cilj:
Rast mišićne mase
Pogodno za putovanja:
Не
Vrsta sporta / aktivnosti:
Trening snage
Ciljna grupa:
Unisex
Preporučena dnevna doza:
1–2
Broj dana korišćenja po pakovanju:
33-66
Bez šećera:
Не
Bez sadržaja (sastojaka):
gluten_free, no_added_sugar, aspartame_free, Bez kofeina, stimulant_free, gelatin_free, palm_oil_free, egg_free, peanut_free, nut_free, Bez soje
Dimenzije proizvoda:
20.3 × 20.3 × 25.4 cm
Starosna grupa:
Није намењено деци
Način pripreme:
Miješati s vodom, Promiješati
Maksimalna dnevna doza:
60 g
Vrsta proteina:
Izolat surutke
Glavni sastojak:
Surutka
Oblik aktivne materije:
Izolat
Kada koristiti:
U bilo koje vreme
Forma proizvoda:
Prah
Остале категорије :

Ocene

Sastav

Izolat proteina surutke Volactive® 93 %, aroma, kalcijum laktat, zaslađivač (sukraloza), boja (kurkumin), digestivni enzimi DigeZyme® (alfa-amilaza, proteaza, laktaza, lipaza, celulaza), LactoSpore® (Bacillus coagulans), vitamin D (holekalciferol).
Vegan:
Vegetarijanski:
Bez glutena:
Bez laktoze:
BIO:
Bez GMO:
Bez veštačkih zaslađivača:

Informacije o alergenima

Proizvod sadrži: млеко.

Pakovanje

Broj komada po pakovanju:
4 ком.
Broj komada po paleti:
120 ком.

Logistika

HS tarifni broj:
21061080: -- Ostatné
EAN:
8586022215414
Neto težina:
2.00 kg
Bruto težina:
2.30 kg
Dužina:
20.32 cm
Širina:
20.32 cm
Visina:
25.40 cm
Bez plastičnog pakovanja:
Ne
Laboratorijski testovi
Ocene

IsoFue - GymBeam

4.7
Prosek iz 54 recenzije
(44 recenzije)
(6 recenzija)
(0 recenzija)
(2 recenzije)
(1 recenzija)
Najkorisnija pozitivna recenzija proizvoda

Влади

Verifikovana kupovina
Протеин је снажан посао. Тренирам веома напорно, а добри протеини одмах утичу на мене. Не купујем често изолате јер сам пауерлифтер и могу да приуштим више протеина угљених хидрата, а уопште нисам
Najkorisnija negativna recenzija proizvoda

Honestly

Verifikovana kupovina
Protein ima izuzetno jak ukus vanile i ne rastvara se potpuno. Pri svakoj upotrebi, bez obzira koliko sam mućkao piće, ostajali bi komadići, poput malih kamenčića (ne mislim na prah koji nije bio
Sve ocene (54)
Ocene iz Srbije (0)
Verifikovane kupovine (49)
Pozitivne (50)
Negativne (4)
  • Kostis

    Verifikovana kupovina

    16. 9. 2021.

    Ukus: čokolada
    Можда најбољи првеин који сам икада пробао, његов састав је невероватан и не оставља седимент у шејкеру. Ни на дну ни около. Видео сам невероватну промену у свом телу откако сам почео да га узимам. Помогло ми је и да растем и да се одржавам. Такође садржи дигестивне ензиме који све олакшавају јер нисам имао ниједан стомак док сам га узимао. то је нешто што сам тражио у протеинима уопште јер су ми ту и тамо сметали. Генерално, био сам веома задовољан и препоручујем га свима.
    GRPreveo Google
    Da li je ova ocena bila od koristi?
  • Влади

    Verifikovana kupovina

    23. 11. 2021.

    Протеин је снажан посао. Тренирам веома напорно, а добри протеини одмах утичу на мене. Не купујем често изолате јер сам пауерлифтер и могу да приуштим више протеина угљених хидрата, а уопште нисам велики љубитељ протеина (пијем их само за опоравак), али овај је уживање за пиће - веома лаган по укусу, јединствен је (ни превише сладак ни благ.. сладак као бобица), упија се веома брзо и генерално је веома укусан. Добродошли од мене.
    BGPreveo Google
    Da li je ova ocena bila od koristi?
  • Виктор

    Neverifikovana kupovina

    28. 1. 2022.

    Ukus: čokolada
    Добро се раствара у води.. За укус дајем оцену 7/10... Осећа се чоколада која ми се допала у овом протеину, јер сам имао и друге, али се чоколада не осећа толико ... Али препоручујем... Мање-више је добро са опоравком... ????????
    BGPreveo Google
    Da li je ova ocena bila od koristi?
  • Vladimír

    Verifikovana kupovina

    28. 2. 2022.

    Ukus: vanila
    Висок садржај протеина, добар укус и растворљивост
    SKPreveo Google
    Da li je ova ocena bila od koristi?
  • Ivan

    Verifikovana kupovina

    10. 5. 2022.

    Ukus: vanila
    савршен укус ванилије.. не превише сладак као остали протакс ????
    SKPreveo Google
    Da li je ova ocena bila od koristi?
  • Lukáš

    Verifikovana kupovina

    8. 5. 2023.

    Ukus: čokolada
    Чоколада је најбоља
    SKPreveo Google
    Da li je ova ocena bila od koristi?
  • Vilo

    Neverifikovana kupovina

    10. 5. 2024.

    Ukus: vanila
    Протеин је свакако одличног квалитета, растворљивост је одлична. Укус није битан, али је изолат, па је важно нешто сасвим другачије од укуса. За мене, одличан изолат по доброј цени.
    SKPreveo Google
    Da li je ova ocena bila od koristi?
  • Thaddeusz

    Verifikovana kupovina

    3. 10. 2024.

    Ukus: vanila
    Вероватно најслађи протеин који сам јео, али не смета ми ванила. А ако прочитате да је за једну мерну шољу 250 мл воде, онда је густина апсолутно нормална, нема пене.
    CZPreveo Google
    Da li je ova ocena bila od koristi?
  • Ivica

    Neverifikovana kupovina

    26. 11. 2024.

    Без пене, доброг укуса и један од бољих које сам пробао... Немам проблема са гасом јер га користим са водом
    HRPreveo Google
    Da li je ova ocena bila od koristi?
  • kuba

    Verifikovana kupovina

    23. 3. 2026.

    Čokolada je prava bomba
    CZPreveo Google
    Da li je ova ocena bila od koristi?
Pitanja

FAQ

Vaša pitanja o proizvodu
Vuk L.|17.6.22.
Koristim lek GLP-1 kao što je Tirzepatid za gubitak težine. Da li je bezbedno da dodam IsoFue u svoju ishranu?
D. Đ.|4.7.23.
Moj glavni cilj je gubitak težine i toniranje, a ne dobijanje mase. Da li ću se od proizvoda IsoFue neželjeno ugojiti?
Uroš R.|5.4.22.
Dešavalo mi se da imam nadutost od drugih proteina surutke. Da li će DigeZyme® u proizvodu IsoFue zaista pomoći da se to spreči?
Anoniman|7.4.25.
Preporuka je 1-2 porcije dnevno. Da li je u redu da uzmem i treću mericu u danima sa teškim treninzima?
Anoniman|23.7.22.
Vidim da IsoFue sadrži vitamin D i kalcijum, ali već uzimam posebne dodatke ishrani za njih. Da li je moguće uneti previše?
Varijacije proizvoda
Ukus
Ocena
Pakovanje
čokolada
(12)
2000 g
jagoda
(6)
2000 g
vanila
(9)
2000 g
Blog

Kako odabrati protein? Poređenje True Whey, Just Whey i drugih GymBeam bestselera

Kako odabrati protein? Poređenje True Whey, Just Whey i drugih GymBeam bestselera

Ne znate koji protein da odaberete? U ovom članku upoređujemo sve proteine iz GymBeam portfolija, objašnjavamo razlike između pojedinih vrsta i savetujemo kako da odaberete pravi!

Pročitaj više

Clear whey: protein sa ukusom osvežavajuće limunade i njegove prednosti

Clear whey: protein sa ukusom osvežavajuće limunade i njegove prednosti

Zamislite protein koji je lagan i savršeno osvežavajući. To je Clear Whey, inovativni whey isolat koji menja pravila igre. U ovom članku naučićete o njegovim glavnim prednostima i kako da od njega pripremite proteinsku limonadu ili sladoled.

Pročitaj više

Šta je razlika između surutke i whey proteina?

Šta je razlika između surutke i whey proteina?

Surutka i whey protein nisu isto. U ovom članku ćete saznati koje su ključne razlike između njih, koje su koristi i kome je bolje sa surutkom ili proteinom surutke.

Pročitaj više

Vodič za odabir proteinskog praha: Kako odabrati proteinski prah za sportiste, žene, studente ili vegane?

Vodič za odabir proteinskog praha: Kako odabrati proteinski prah za sportiste, žene, studente ili vegane?

Veganski, za žene, za dete, za rast mišića, za kuvanje ili pečenje. U ovom članku ćemo vam dati savet o tome koji protein da koristite na osnovu vaših specifičnih potreba, bilo da želite da smršate, dobijete mišiće, da ste početnik ili da spadate u bilo koju drugu specifičnu grupu.

Pročitaj više

Drugi su takođe kupili