Ostali sastojci | GymBeam.rs Skip to main content
Kafa i čaj sada do 20 % popusta

Ostali sastojci

Ostali sastojci je kategorija gde ćete naći sastojke za pripremu ukusnih i zdravih fitnes jela. U našoj ponudi ne nedostaju ni puteri od orašastih plodova u prahu koji osvežavaju ukus smutija i fitnes dezerta ili tečna belanca bogata belančevinama koji su pogodna kao sastojak za kuvanje ili za direktnu konzumaciju.

 
Flavour Drops 30 ml - GymBeam

DO -35%

Vegan

Flavour Drops 30 ml - GymBeam
360,00 RSD≈(3.06 €)
12 000,00 RSD/l≈(102.15 €)
Ksantanska guma - GymBeam

Vegan

Ksantanska guma - GymBeam
420,00 RSD≈(3.58 €)
4 200,00 RSD/kg≈(35.75 €)
Kakao u prahu - Blueprint by Bryan Johnson

Novo

Kakao u prahu - Blueprint by Bryan Johnson
6 290,00 RSD≈(53.54 €)
18 500,00 RSD/kg≈(157.48 €)
Kikiriki puter u prahu 190 g - GymBeam

Vegan

Kikiriki puter u prahu 190 g - GymBeam
1 400,00 RSD≈(11.92 €)
7 368,42 RSD/kg≈(62.72 €)
BIO Čisti ghee - GymBeam
Made in Netherlands
BIO Čisti ghee - GymBeam
1 950,00 RSD≈(16.60 €)
3 900,00 RSD/kg≈(33.20 €)
BIO Rendani kokos - GymBeam
BIO Rendani kokos - GymBeam
850,00 RSD≈(7.24 €)
2 833,33 RSD/kg≈(24.12 €)
Bujon od povrća u prahu - GymBeam

Vegan

Bujon od povrća u prahu - GymBeam
900,00 RSD≈(7.66 €)
4 500,00 RSD/kg≈(38.30 €)
Keltska morska so - GymBeam

Vegan

Keltska morska so - GymBeam
900,00 RSD≈(7.66 €)
1 800,00 RSD/kg≈(15.32 €)
Čisti Ghee Puter - GymBeam
Čisti Ghee Puter - GymBeam
2 600,00 RSD≈(22.13 €)
2 600,00 RSD/l≈(22.13 €)
Crna Himalajska So 500 g - Sitna - GymBeam

Vegan

Crna Himalajska So 500 g - Sitna - GymBeam
290,00 RSD≈(2.47 €)
580,00 RSD/kg≈(4.94 €)
Sušena irska morska mahovina - GymBeam

Vegan

Sušena irska morska mahovina - GymBeam
1 250,00 RSD≈(10.64 €)
12 500,00 RSD/kg≈(106.40 €)
Pasta od urmi - GymBeam

Vegan

Pasta od urmi - GymBeam
600,00 RSD≈(5.11 €)
600,00 RSD/kg≈(5.11 €)
Kokosov krem – GymBeam

Vegan

Kokosov krem – GymBeam
850,00 RSD≈(7.24 €)
2 428,57 RSD/kg≈(20.67 €)
BIO prašak za pecivo - GymBeam

BIO

BIO prašak za pecivo - GymBeam
370,00 RSD≈(3.15 €)
2 466,67 RSD/kg≈(21.00 €)
Pahuljice morske soli - GymBeam

Vegan

Pahuljice morske soli - GymBeam
650,00 RSD≈(5.53 €)
2 600,00 RSD/kg≈(22.13 €)
Roze Himalajska So 500 g - fina - GymBeam

Vegan

Roze Himalajska So 500 g - fina - GymBeam
190,00 RSD≈(1.62 €)
380,00 RSD/kg≈(3.23 €)
Prehrambeni kvasac - GymBeam

Vegan

Prehrambeni kvasac - GymBeam
440,00 RSD≈(3.75 €)
2 933,33 RSD/kg≈(24.97 €)
BIO Cejlonski Cimet u prahu - GymBeam

POPUST -20%

BIO

Vegan

BIO Cejlonski Cimet u prahu - GymBeam
480,00 RSD≈(4.09 €)
4 800,00 RSD/kg≈(40.86 €)
BIO Jabukovo sirće – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Jabukovo sirće – GymBeam
550,00 RSD≈(4.68 €)
1 100,00 RSD/l≈(9.36 €)
Agar - GymBeam

Vegan

Agar - GymBeam
420,00 RSD≈(3.58 €)
8 400,00 RSD/kg≈(71.50 €)
Tapioka perle- GymBeam

Vegan

Tapioka perle- GymBeam
440,00 RSD≈(3.75 €)
880,00 RSD/kg≈(7.49 €)
BIO kokosovo mleko 400 ml - VanaVita

BIO

Vegan

BIO kokosovo mleko 400 ml - VanaVita
370,00 RSD≈(3.15 €)
925,00 RSD/l≈(7.87 €)
Krompirove pahuljice - GymBeam

Novo

Krompirove pahuljice - GymBeam
370,00 RSD≈(3.15 €)
1 233,33 RSD/kg≈(10.50 €)
Chocolate Drops - GymBeam
Chocolate Drops - GymBeam
1 750,00 RSD≈(14.90 €)
5 833,33 RSD/kg≈(49.65 €)
Stavke 1-24 od ukupno 34